Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт посудомийних машин Zanussi у Києві

Фірма з виробництва побутової техніки Zanussi є однією з найкращих компаній у Європі з виробництва посудомийних машин. Саме посудомийні машини Zanussi відповідають усім нормам і стандартам техніки, а також мають великий функціонал.

 

Високоякісні комплектуючі та складові посудомийок забезпечує довгий термін служби техніки, дозволяючи використовувати машину для миття будь-якого посуду, забезпечуючи чистоту та заощаджуючи час її власників.

 

Але трапляються випадки, коли заводська якість не може встояти перед зносом деяких складових, тому ремонт посудомийних машин Zanussi стає необхідністю.

Ремонт посудомийних машин Zanussi вдома

У своїй роботі наші майстри використовують оригінальні складові посудомийних машин. Це підвищує рівень обслуговування та дає впевненість у тому, що новий елемент працюватиме ефективно.

 

Виклик майстра з ремонту посудомийних машин Зануссі

Замовити ремонт власники посудомийних машин Zanussi можуть у нашій службі за контактним номером телефону. Перед дзвінком уточніть модель посудомийної машини та інформацію про несправність. Ремонтні роботи будуть виконуватися вдома, таким чином виключається можливість транспортування техніки до майстерні та заощаджує Вам час.

Ремонт посудомоечных машин Zanussi

Усунення поломок обов'язково включає такі етапи:

Діагностика. Визначається причини поломки та способи її усунення.

 

Ремонт. Якщо якась деталь ремонтується – ми ремонтуємо, якщо ні, потрібно шукати заміну.

 

Тест. Після проведення всіх робіт фахівець перевірять працездатність приладу у всіх режимах, щоб переконатися, що посудомийна машина знову правильно працює.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві