Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Найчастіші поломки посудомийних машин

Сьогодні посудомийна машина – важливий елемент домашньої техніки, особливо для великої сім'ї, де гора немитого посуду є справжньою проблемою. Але як це часто буває, незалежно від марки та моделі – посудомийна машина має властивість ламатися. Саме про часті поломки даної техніки і поговоримо далі.

Першопричини поломок

Коли посудомийній машині більше 5 років – швидше за все вона себе відпрацювала, але своєчасна діагностика і заміна на нову деталь дозволить швидко усунути несправність. Але якщо термін експлуатації автоматики недовгий, то причина поломки може бути наступною:
1. Дешеве складання – це необов'язково має бути використання дешевої робочої сили, але, як правило, суть криється в іншому. Це, перш за все, застосування неякісних, що не відповідають марці та типу моделі або б/в деталей. І найчастіше це актуально для техніки, чия вартість підозріло низька.

2. Засор залишками їжі, які потрапляють у машинку з недостатньо очищеної тарілки. Якщо перед завантаженням машини – посуд не очистити навіть від дрібних залишків, то фільтри швидко засмічуватимуться, і виходу з ладу.
эксплуатация посудомоечных машин
3. Немає в мережі електричного живлення – вихід з ладу розетки, шнура або відсутність у системі подачі електрики достатньо рівня живлення. У першому випадку доведеться викликати електрика, друга ж причина від вас або майстра з ремонту посудомийних машин не залежить.

4. Низька якість мийні засоби. Ряд виробників вимагають застосовувати певні миючі засоби, але при покупці дешевшого аналога – готуйтеся до частих поломок.

5. Неправильна користувача експлуатація. Це нещільно зачинені двері або неправильне встановлення посуду, завантаження тих предметів, які не підлягають миття в посудомийній машині.

Це далеко не всі причини поломок агрегату, а далі розглянемо основні поломки посудомийної машинки. Але в жодному разі не варто намагатися усунути поломку, якщо ви не знаєте її причини, і тим більше не має під рукою необхідного обладнання, запасних частин і достатніх технічних знань і досвіду. Це в результаті може спровокувати ще більшу поломку та дорогий ремонт, якщо не необхідність купівлі нового агрегату.
Не запускається агрегат

Машинка може працювати, навіть сам цикл запускається, при цьому посуд залишатиметься брудним. І причини можуть бути такі:

1. Залишками їжі забруднені фільтри та система труб подачі та зливу води.

2. Засмічився залишками їжі форсунок і вода не буде в системі циркулювати.
3. Поломка циркуляційного насоса, який подає та зливає воду в агрегаті.
использование посудомоечной машины
Наприклад, у власників машин марки Бош або Індезит - частіше зустрічаються саме перші дві, і обумовлено неправильною з боку користувача експлуатацією. Достатньо прочистити фільтр та все. Але якщо машинка і далі не працює, то варто звернутися до сервісного центру.

Перелив води

За показники рівня води в машинці - відповідає спеціальний датчик рівня, і при діагностиці перешиву саме він вийшов з ладу. Сам же ремонт - простий і проводиться майстром швидко, не дорого коштує.

Не встановлюється потрібний рівень води

Наприклад, виробники таких марок Бош та Індезит – на самому пристрої виставляють рівень температур від 30 і до 90. Але коли виставляєте температуру ви самі і отримуєте на виході незадовільний результат – має місце поломка датчика температур. Хоча трапляються й такі причини:

1. Подача води під низьким тиском.
2. Відбулася в системі поломка самого нагрівача

Ремонт у цьому випадку варто довірити майстрам.
сломалась посудомойка

Не зливається з системи вода

Саме її називають найчастішою поломкою посудомийних машин і швидше за все першопричина - засор самого насоса і фільтрів. Тому варто спочатку зняти помпу і шланг, зняти внутрішній фільтр і промити його. Але крім цього причина може бути і в тому, що шланг зливу розташований занадто високо.

Якщо сам агрегат б'ється струмом

Зустрічається така проблема в посудомийних машинках дуже рідко і найчастіше її причина - електронагрівач не так вийшов з ладу, як має в своїй будові пробиття. Найчастіше це може бути наслідком заводського шлюбу та тривалої експлуатації елемента, плюс не варто виключати і підвищений рівень жорсткості води.

Але не варто проводити ремонтні роботи своїми силами, в домашніх умовах – такі роботи проводить тільки майстер, маючи під рукою відповідне обладнання та заводські оригінальні деталі та запчастини.

Інші несправності та поломки
 
Нерідко майстри стикаються з тим, що машинка не забирає миючий засіб з окремого контейнера - причина може критися в з асорти форсунки або поломці клапана відкриття ємності відсіку, в який заливає його. У першому випадку - достатньо прочистити систему, у другому випадку варто показати машинку майстру.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві