Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Посудомийна машина не сушить

Кухня, як найважливіше місце в будинку має бути завжди чисте і знаходиться в робочому стані, це стосується і всієї техніки, яка знаходиться на кухні. І будь-яка поломка може сильно нашкодити мешканцям будинку, а тим більше, що за технікою доводиться потім переробляти. Такого роду виникає у користувачів посудомийних машин, у яких вбудована функція сушіння посуду. Трапляється, що дана функція працює несправно або зовсім не працює. Ця проблема має багато причин, але рішення одне – ремонт і чим швидше, тим краще.
 
Виявляємо проблему самостійно


Перш ніж викликати майстри варто визначити, через що посуд все ще мокра, якщо можна визначити. Часто користувачі в паніці викликають майстра, який приїжджає лише для того, щоб повідомити, що посудомийній машині в принципі немає функції сушіння або що їх тип сушіння не може сушити посуд ідеально. Тому перш ніж панікувати, візьміть інструкцію техніки та прочитайте викладену там інформацію щодо сушіння.

У випадку, якщо була втрачена інструкція можна скористатися інтернет-пошуковиком або консультацією професіонала. Якщо системи сушіння немає в принципі (у старих моделях посудомийних машин не було передбачено цієї функції), то машина сушити посуд і не буде.
 
Якщо після того, як машинка вимкнулася на посуді залишилася незначна кількість води (дрібні скупчення або краплі води), то можливо це межа вашої техніки. До таких типів відносяться машинки зі слабким конденсаційним видом сушіння, а також турбосушкою, де вентилятор нагнітає холодний потік повітря.
посудомойка не сушит посуду

Посуд не сушиться через поломку

Якщо в посудомийному посуді передбачена сушка і хороша сушка, але раптом посуд залишається мокрим або навіть брудною, то це вже пов'язано з поломкою. Те саме стосується ситуацій, коли машинка мила і сушила, а тут перестала виконувати свої функції. За наявності дисплея там можна побачити код помилки, що видаються або під час роботи, або після роботи, коли має запускатися сушка. У такому разі все дуже простіше, можна взяти інструкцію або повідомити код майстру, який одразу ж визначить характер поломки та спосіб вирішення проблеми.
Коли коду немає, то визначити причину власноруч практично не можливо, тому що всі пов'язані з цією проблемою поломки відбуваються всередині техніки, а без належних знань та інструментів розібратися в будові і дістатись причини вкрай проблематично. Тому потрібно викликати майстра, який за лічені хвилини виявить причину і усуне її. Часті причини пов'язані з такими поломками:

  • Несправність Тена. Якщо зламався нагрівальний елемент, то машинка не нагріватиме воду і сушитиме посуд.
Посудомоечная машина не сушит
  • ТЕН не буде працювати, якщо зламаний термодатчик, який повинен зчитувати термальні показання.

  • Навіть за умови, що всі вищеописані пристрої працюють справно, машинка може ігнорувати запит на включення сушіння, через поломку в керуючому модулі . У цей модуль якраз і надходять показання з термодатчика, а потім надходить вказівка ​​нагрівати повітря.

  • Також може бути пошкоджений вентилятор, який повинен нагнітати повітря для сушіння. В такому випадку режим сушіння може вмикатися, але посуд буде все одно мокрим. Ця проблема найнебезпечніша, тому що вона не помітна і в холосту витрачає електрику.

Це найчастіші та очевидні причини, які можуть статися з вашою технікою, але так як посудомийна машина є складною системою механізмів, то до цієї проблеми також можуть призвести вихід з ладу та інших елементів. Щоб уникнути проблем, потрібно ретельно підходити до діагностики обладнання для виявлення прийдешніх поломок.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві