Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Посудомийна машина не нагріває воду?

 
Якщо дістати з посудомийної машини вологий, непромитий, жирний посуд, стане ясно, що не вистачило температури нагрівання, щоб розчинити жир Отже, посудомийна машина не нагріває воду. Користуватися такою машиною марно і подальші спроби її запуску можуть зашкодити.
 

Чому причина цієї несправності?

 
Причина може бути як програмного, так і технічного характеру.
 
Посудомийна машина не нагріває воду з наступних причин:

  •  Некоректно встановлено режим.
Недорогі маловідомі марки випускають посудомийні машини, які не нагрівають воду більше тієї температури підігріву, яка встановлена ​​на позначці, хоча тумблер може показувати і велику. Слід звернути на це увагу.
Посудомоечная машина не нагревает воду

  • Засор фільтра посудомийної машини.
Вода, що надходить в машину, не буде нагріватися, якщо фільтр засмічений. Його слід очищати, бажано, перед запуском кожного миття. Він є захистом для важливих внутрішніх елементів.

  •  Неправильне встановлення та підключення посудомийної машини.
Якщо нова посудомийна машина набирає і відразу зливає воду, то це причина не в поломці, а в її неправильному підключенні, і слід його перевіряти ще раз і перепідключити.
  • Вихід з ладу внутрішніх елементів посудомийної машини.
Якщо вищезазначені причини відсутні, а вода холодна, значить проблема всередині. Внутрішні елементи страждають від накипу, що утворюється через водопровідну воду, що надходить у машину. Найчастіше ремонту дані елементи не підлягають, а потрібна виключно їх заміна на нові. До них належать:
 
  • Нагрівальний елемент;
  • Регулятор температури;
  • Модуль керування.
 

Що робити при цій поломці?

 
Можна вирішити проблему своїми руками, але такий ризик буде виправданий, якщо машина просто неправильно підключена або є помилки у виборі режиму. Більш вміла людина може і фільтр відремонтувати.
 
Але якщо машина дорога, є страх зробити ще гірше - потрібно звернутися до фахівця. Його професійний досвід допоможе йому швидко визначити суть проблеми та вирішити її на місці. Можливо, буде потрібна і заміна запчастин та застосування спеціалізованих інструментів, яких вдома точно немає. Майстер відповідає за свою роботу, тому якість ремонту буде підкріплена гарантією.
 
Для стабільної роботи та попередження поломки посудомийної машини необхідно проводити заходи технічного обслуговування відповідно до інструкції з експлуатації даного обладнання. А для професійного обслуговування та діагностики потрібна консультація спеціаліста.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві