Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт посудомийних машин Kaiser в Києві

 

Якщо постало питання про те, які поломки посудомийок Kaiser можна зустріти найчастіше - фахівці служби з ремонту Fix-Man виділяють кілька основних, з якими стикається кожен власник. Але не варто намагатися лагодити їх власними силами – викликайте майстра, який проведе всі роботи та дасть гарантію на них.

Причини поломок посудомийок Kaiser

У більшості своїй багато майстрів говорять, що поломки посудомийок даного надійного і перевіреного часом бренду здебільшого зумовлені неправильним підключенням і подальшою експлуатацією. Але як провести ремонт? Дехто думає, що якість техніки – запорука довгої її служби, але навіть це не гарантує її виходу з ладу. Тому важливо знати, з якими поломками ви можете зіткнутися в повсякденній експлуатації, і як їх усувають.

Засор зливальної системи

Навіть при всьому тому, що ви регулярно очищаєте фільтри і промиваєте сливи в шлангу - засмічення може цілком стати актуальною проблемою. Експерти кажуть – не багато користувачів згадують про чищення після її появи, але якщо не робити цього, то це може спровокувати поломку Тена або модуля, що управляє.

Важливо пам'ятати - якщо засмічення сталося в зливі машинки, користуватися такою технікою категорично заборонено. Насамперед, варто оновити програму після чищення засмічення оновити програму і лише після вже запускати в роботу. Якщо говорити про застосування спеціальних засобів для чищення – їх засипають в машинку. І потім запускають програму миття на холостому ходу.

Також важливо враховувати і те, що не кожен населений пункт і місто можуть похвалитися якістю води у водопроводі. І справа навіть не в підвищеному рівні її жорсткості - у наявності в складі маси домішок, шкідливих не тільки для самої людини, але і для техніки. Саме в такому випадку вам варто подбати про захист машинки від згубного впливу неякісної води і тим самим не тільки не наражати себе на небезпеку, але й не стикатися з частим і постійним ремонтом.
Ремонт посудомоечных машин Kaiser в Киеве

Як можна виправити таку ситуацію з неякісною водою? І як варіант, майстри нашої служби з ремонту радять встановлювати на шлангу, яким проводиться забір води ще один, додатковий протонного типу фільтр. Також не варто забувати – його також доведеться регулярно перевіряти та проводити профілактичне чищення.

При ігноруванні даної рекомендації та економії на самому фільтрі – негативне навантаження ляже на сам штатний фільтр, який встановлений на самому корпусі посудомийки, перед запірним клапаном. Цей бар'єр має настільки тонку сітку, що відсутність регулярного чищення та додаткового бар'єру призведе до капітального замору.

Як чистять фільтри? Всі дії здійснюються в такій послідовності:

  • знімаєте сам заливний шланг з корпусу посудомийки;
  • відкрутіть без різких рухів штатний протонного типу фільтр;
  • прочистіть сітку і, знявши шланг, також промийте його;
  • після зберіть все у зворотній послідовності.

По завершенні робіт варто провести тестове миття і бажано вхолосту. І головне не чекати, поки утвориться новий засмічення – рекомендовано проводити регулярні чищення, з інтервалом від 2 тижнів до місяця.

Проблеми з електронікою

Ремонт посудомоечных машин Kaiser

У більшості своїй винна не так електроніка, що відповідає за управління самим приладом, а електрика в будинку. У старих будинках проводка не розрахована на велику кількість апаратури і за будь-якого відхилення від норми – вона може горіти, вибиваються пробки тощо.

Тому через перепади в електромережі можуть і горіти плати керуючого модуля, контакти та дроти системи. Якщо причина поломки викликана такими перепадами – рекомендовано ставити стабілізатор напруги, при поломці електронного обладнання – викликати майстра та проводити заміну плат, що згоріли. Безперечно, сам стабілізатор – за ціною прилад не найдешевший, проте це дозволить уберегти техніку від поломки та необхідності купувати нове обладнання.

Профілактичні заходи

Якщо говорити про те, які заходи допоможуть продовжити термін служби техніки, і сама робота була бездоганна - варто брати до уваги поради наших майстрів. Робота посудомийних машин Кайзер багато в чому визначена своєчасною профілактикою – під нею фахівці мають на увазі:

  • заходи щодо профілактики утворення на стінках машини нальоту і тому так важливо кожні півроку варто застосовувати спеціальні засоби проти накипу;
  • важливо проводити і регулярне чищення фільтрів, як і розбризкувачів, що обертаються в машинці;
  • двічі на рік треба знезаражувати агрегат також за допомогою спеціальних складів;
  • ставити в мережу підключення відповідні стабілізатори напруги;
  • у процесі миття застосовувати засоби, які пом'якшують воду та нейтралізують її згубний вплив на техніку.

І безперечно варто відзначити - установку та підключення, як і налаштування, подальше обслуговування досвідченими майстрами виступає запорукою довгої та правильної служби посудомийки Кайзер. Дзвоніть нам!

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві