Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Посудомийна машина погано миє

Посудомийна машина - це незамінна помічниця на кухні. Вона полегшила життя тисячам домогосподарок і стала багатьма коханою. Але в один день трапляється, що ви починаєте помічати на приладах розлучення і плями, хоча раніше агрегат працював справно? У чому причини, як виправити поломку і чи викликати майстра? Спробуємо розібратися.

Причини поломки та їх вирішення, пов'язані з неправильною експлуатацією

 
Деякі користувачі зловживають правилами та настановами, які дає виробник.
Помилки споживача, через які посуд погано відмивається:
  • Погане чищення посуду перед завантаженням. Якщо не видаляти все з приладів, то якість миття з часом лише погіршуватиметься. Про це правило попереджають навіть виробники. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте добре чистити посуд перед завантаженням.
  • Неправильна встановлена ​​програма. Короткі режими підходять для легких забруднень, а от жирні сліди та плями слід мити на повному циклі.
  • Перезавантаження посудомийної машини. Спробуйте покласти менше начиння, і проблема може бути вирішена.
Ремонт посудомоечных машин
  • Неправильне розміщення посуду. Не утрамбовуйте прилади та не розкладайте великий посуд поверх маленького.
  • Неправильне використання миючих засобів, солі. Спробуйте збільшити або зменшити кількість дозування або зовсім змінити засіб для чищення.

Поломки через активну експлуатацію

Якщо ви часто використовуєте пристрій, то причиною поломки може стати:

  • Накип - це один з найнебезпечніших ворогів посудомийної машини. Жорстка вода утворює накип на металевих деталях, перешкоджаючи воді. Видалити її можуть лише спеціальні солі.
  • Засори фільтрів через сміття, що потрапляє разом із посудом. Виробники рекомендують проводити чищення після кожного використання, але насправді одного чищення на тиждень чи два – буде вже достатньо.
 

Технічні неполадки всередині пристрою

 
Якщо всі вищезгадані дії вам не допомогли, то справа набагато серйозніша і, швидше за все, без спеціаліста служби ремонту тут не обійтися .

Найчастіша поломка, що трапляється в пристрої посудомийної машини - це вихід з ладу ТЕНу (нагрівач води). Причиною цього є накип, засмічення, перегрів. Коли ТЕН не працює, миття відбувається в холодній воді, що погіршує її якість.

До температурних неполадок відносять і поломку термодатчика - вимірювач температури. При поломці його слід замінити.

Ще одна нерідка проблема - це несправність програмного модуля або збій у програмі. Саме він відповідає за контроль роботи пристрою, відправляє команди. Якщо модуль вийшов з ладу, то агрегат працює не коректно або взагалі не працює.

Варто пам'ятати, що посудомийна машина - складний пристрій. Якщо виникають технічні неполадки всередині пристрою, не намагайтеся вирішити їх самостійно. Ви можете нашкодити посудомийки, так і собі. Майстер із служби ремонту правильно встановить несправність та коректно її виправить.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві