Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт посудомийних машин Gorenje

Слов'янська техніка марки Gorenje добре відома багатьом користувачам ще з часів Радянського Союзу своєю якістю та надійністю. Але навіть при всьому тому, що зараз лінійка товарів сала ширше, технології застосовуються більш досконалі - періодично потрібен ремонт посудомийних машин Gorenje.

Навіть при всьому тому, що посудомийну машину компанія випускає на ринок порівняно недавно – вони мають попит. Останні зарекомендували себе з найкращого боку тривалими термінами служби та якісною роботою. Прекрасні характеристики миття та економна витрата електрики та води, компактність багатьох моделей – роблять їх популярними й досі.

 

Але від поломки не застрахована навіть найнадійніша техніка та посудомийна машина горіння ремонт також вимагає у своєму відношенні. Але важливо відзначити, що не варто проводити ремонт агрегату самотужки - виклик майстра з посудомийних машин в Києві буде правильнішим. Вся справа не просто у знаннях та вмінні, а й у наявності необхідних інструментів та апаратури для діагностики, заводських, оригінальних запчастин для заміни.

ремонт посудомоек горенье

Ремонт посудомийної машини Gorenje та поширені поломки

Кожен виробник, що поважає себе, і Горіння в тому числі намагаються звести до мінімуму перелік поломок. Тим не менш, ремонт посудомийних машин, майстри стикаються з такими частими поломками.

 

  1. Коли машинка довго не зливає після миття воду. Найбільш ймовірною першопричиною поломки в цьому випадку виступає засмічення фільтрів та зливних руб. або ж зливу на стику руб. У цьому випадку проблема усувається на місці - просо прочищається сам засмічення. Але нерідко засмічення зливного насоса може стати причиною його поломки або розриву – у цьому випадку майстер проводить його заміну на місці.
  2. Машинка не вмикається і не працює – у цьому випадку може вийти їх ладу електронний, керуючий модуль. У деяких випадках його просто перепрошують у майстерні, хоча якщо плата постраждала дуже сильно, проводячи її заміну.
  3. Машина може після старту набирати воду, але мийка завантаженого посуду не проводиться. Здебільшого в стані машинки без води вона виходить з ладу через поломку випускного типу клапана. Найчастіше він ламається через те, що в мережі трапляються стрибки напруги і сам вузол може перегоряти. Майстер може проводити заміну дома. Поломка модуля управління може траплятися і через перепади з набором води – у цьому випадку плату перепрошують або проводять заміну на нову.

 

Якщо підбити підсумок всього сказаного вище – для майстра стає очевидним, часті поломки посудомийних машин горіння трапляються не через заводський барок, а вже в процесі роботи. Проте, не виключений і заводський шлюб і провівши якісний ремонт посудомийки горіння, остання служитиме вірою та правдою довгі роки.

Але самому користувачу також варто взяти до уваги такі поради та рекомендації, щоб посудомийка служила вам довгі роки.
 
  • Убезпечити в будинку всю техніку від перепадів у мережі електроенергії – достатньо поставити якісний мережевий фільтр і все. Здебільшого тільки в окремих випадках варто відвозити її в майстерню, і то за умови сильного засмічення. Головне запам'ятати – що не варто для усунення засмічення варто застосовувати сильні хімічні реагенти, то ви зробите ще гірше.
  • Якщо ж вода у ваших водопровідних трубах не відрізняється високою якістю, йде з домішками і жорстка - рекомендовано встановити якісні фільтри на воду та регулярно їх міняти.
Ремонт посудомоечных машин Gorenje
  • Перед завантаженням посуду в машинку – варто ретельно очищати її від залишків їжі, які можуть призвести до засмічення та поломки системи.
  • Використовуйте якісні миючі засоби, які рекомендує сам виробник і що найважливіше – у зазначеному дозуванні.

 

Всі ці прості правила та рекомендації дозволять техніці працювати та радувати вас своєю справністю не один рік. А як замовити виклик майстра додому – достатньо пройти 4 простих кроки.

  1. Перш за все, зателефонувати в майстерню та у спілкуванні з менеджером вказати марку та модель посудомийної машинки – знайти таку інформацію можна в інструкції до техніки.
  2. Далі описати, в чому саме складається поломка і як саме вона проявляється – шум при роботі або протікання води, інші зовнішні ознаки.
  3. Дату, коли вам зручніше буде прийняти вдома майстра з ремонту – більшість майстерень працюють без перерви та вихідних, причому з 8 ранку до 8 вечора.

 

І останній крок – вкажіть свою адресу, а також контактні дані, а в зазначений день чекайте на майстра з ремонту домашньої техніки. Після діагностики та ремонту майстер дає поради, як краще поводитися з технікою та виписує на проведену роботу, замінені деталі гарантію від півроку до року.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві