Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт посудомийних машин AEG


Служба з ремонту Fix-Man пропонує ремонт посудомийних машин AEG.

Наші фахівці проведуть діагностику вашої посудомийної машини AEG і професійно прокоментують, чи варто ремонт і чи варто його робити, а все інше ви вирішите.

Якщо ви шукаєте послуги з ремонту посудомийної машини AEG, ми можемо задовольнити ваші очікування. Завдяки великому досвіду наша команда спирається на наш досвід з чітким розумінням того, що кожен клієнт унікальний і заслуговує на належну увагу і повагу. Наша мета - щоб клієнт був повністю задоволений і щасливий і повернувся до нас знову, якщо раптом у нього виникнуть проблеми з технікою.

Кращий варіант - проконсультуватися з нашими фахівцями, чи варто ремонт вашої посудомийної машини.

Ремонт посудомийної машини у вашому будинку у зручний час!

  • Технічний фахівець прийде у зручний для вас час і проведе діагностику вашого пристрою.
  • Доступні ціни, якісний сервіс з гарантією - ми зробимо необхідний ремонт вашої пошкодженої посудомийної машини.
  • Посудомийна машина для сучасної сім'ї рівносильна катастрофі: чим більше сім'я, тим більший масштаб лиха.
  • Ремонт можна виконати негайно, не виходячи з дому, це важливо для тих, хто цінує свій час.
  • Вам не потрібно думати про доставку машини до служби ремонту, а потім про те, як зробити це звідти і доставити в квартиру.
  • Сервісний технік відвідає вас у погоджені дату та час, проведе діагностику та, якщо можливо, негайно усуне пошкодження.
  • У разі необхідності заміни запчастин та витратних матеріалів, обладнання буде доставлено зі складу служби з ремонту Fix-Man.
  • Для швидшої діагностики та ремонту необхідний більш точний опис несправності.

Просимо власників вбудованих посудомийних машин або пралень пам'ятати, що технічний персонал повинен мати доступ до посудомийної машини, тому що перевірка приладу здійснюється після зняття кришок!

Електрична розетка посудомийної машини повинна бути знеструмлена!

У разі витоку або запаху диму з посудомийної машини або при відключенні витяжки негайно припиніть роботу приладу та негайно зверніться до технічного фахівця!

Ремонт посудомоечных машин AEG

Наші кваліфіковані інженери можуть виконувати ремонт посудомийної машини7 днів на тиждень у всіх районах міста. Ми можемо домовитися про візит у зручний для вас час і зателефонуємо за 30 хвилин до прибуття.

У фіксовану ціну входить виклик додому, на роботу та запчастини. Якщо ми виявимо, що ваша посудомийна машина не підлягає економічному ремонту, ми надамо вам консультацію щодо вибору нової посудомийної машини. Ваш ремонт також поставляється з обов'язковою гарантією.

Програми економії ресурсів - посудомийних машин


Кращі виробники пропонують різні посудомийні машини. Коли посуд злегка забруднений, встановіть «легку мийну машину», яка потребує менше води та енергії. По можливості використовуйте енергозберігаючі програми.

Найпростіший спосіб заощадити воду в посудомийній машині - це дозволити їй зробити все це. Рідко промити посуд перед тим, як покласти його в посудомийну машину; сучасні посудомийні машини відмінно справляються зі збиранням каструль, сковорідок, і т. д. Крім того, чому ви подвоюєте свою роботу, мій посуд вручну, а потім користуючись машиною? Крім того, важливо пам'ятати, що посудомийні машини ефективно використовують воду та енергію, коли вони сповнені; якщо ви можете почекати, доки вона заповниться повністю, а не частково.

Це продовжує термін служби посудомийної машини завдяки більш коротким і економічним програмам ви можете економити дпро 84 кВт-год енергії на рік, якщо використовуєте посудомийну машину один раз на день! Це відповідає приблизно 80 разів циклу автоматичного миття посуду або приблизно тій воді, яку необхідно вимити за 3 місяці! Кількість води, яку ви споживаєте в посудомийній машині, становить близько 1497 літрів на рік! Користуйтеся нашими порадами заощаджуючи свої кошти.

Ви шукаєте послуги з ремонту посудомийної машини в Києві? Ви прийшли у потрібне місце! Служба ремонту Fix-Man - це надійна компанія з перевіреними майстрами. Ми займаємося ремонтом посудомийної машини вдома. Вартість ремонту визначається техніком після огляду дефекту, а ремонт виконується лише за згодою замовника. Якщо клієнту потрібен лише діагноз, він коштує відвідування та діагностики посудомийної машини.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві