Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Посудомийна машина не зливає воду

 
В один не найкращий день може статися наступне - закінчується цикл миття посуду і відбувається раптова зупинка перед зливом, машина «загуділа і припинила роботу, вода залишилася в піддоні. Чому посудомийна машина не зливає воду, таке питання доводиться собі ставити розгубленим власникам.
не сливает воду посудомойка

Які можуть бути причини виходу з ладу посудомийної машини:

  • неправильне підключення або засмічення
  • технічні поломки, які потребують ремонту
  • перегин зливного шланга
  • забився дренажний фільтр залишками їжі та сміттям
  • збій в електронному модулі
  • упала напруга в мережі і помпа не може працювати
  • зламався датчик рівня води
  • пошкодження електродвигуна

Що робити для усунення поломки?

Можна в домашніх умовах усунути перегин зливного шланга та закупорку фільтра харчовим сміттям, але складніші поломки треба довірити фахівцям, такі, як ремонт електронного модуля може здійснити лише професіонал, тому що модуль керує роботою всіх систем у машині та віддає команди і фактично є «мозком» посудомийного агрегату.

Тому не варто намагатися лагодити його самостійно, треба звернутися до служби з ремонту посудомийних машин, в якій оперативно вирішать вашу проблему та дадуть рекомендації щодо подальшої експлуатації.

Чим фахівець кращий за любителя?

Точна діагностика та виявлення несправності, якісна робота, гарантія, практичний та індивідуальний підхід до замовника. Спеціаліст знає всі конструктивні особливості та нюанси кожної моделі, має спеціальне обладнання, що допомагає виявити код помилки. Фахівець може виїхати додому. Користуйтеся послугами  професіоналів, звертайтеся до нас.

Профілактичні заходи

Чистка фільтра не рідше одного разу на тиждень, не ставити посуд із залишками їжі, правильно вибирати програму миття і правильно завантажувати посуд. Мийте машину зі спеціальними засобами, щоб не залишався жирний наліт і пом'якшувалась вода, застосовуйте антинакипін, не допускайте залишку конденсату на поверхнях та витирайте насухо гумки ущільнювачів після використання. Для усунення неприємних запахів можна використовувати спеціальний дезодорант.

обслуживание посудомоечных машин

Регулярне обслуговування посудомийних машин

Щоб продовжити термін експлуатації посудомийної машини запрошуйте майстра раз на рік для проведення профілактичного огляду, який включає в себе правильну установку апарату, що виключає непотрібні вібрації.

Якість електропостачання важлива для роботи агрегату, часті збої та стрибки шкодять електронній системі. Водопостачання теж має бути під контролем, тому що неякісна вода шкідлива не тільки для здоров'я людини, але й для машини, що сприяє утворенню накипу. Усі ці нюанси врахує наш фахівець.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві