Протікає посудомийна машина
Без сумнівів не варто пояснювати наскільки важливо дбати про дорогу кухонну техніку, особливо, якщо та допомагає щодня та полегшує побут. Одна з таких машин у сучасному будинку – це посудомийна машина. Цей агрегат рятує мільйони людей від гір посуду, але найжахливіше, що може з нею служити, це поломка. У такому складному механізмі може зламатися будь-що, але одною з найчастіших проблем є протікання води. Цю проблему потрібно вирішувати на ранніх етапах виникнення, але щоб це зробити, потрібно знати причину виникнення цієї проблеми.
Помітили проблему, що робити?
Якщо протікає посудомийна машина, то це проблема, яку потрібно негайно вирішувати . Але перед тим, як викликати майстра або поки він їде до вас, потрібно самостійно вжити ряд дій, які допоможуть мінімізувати шкоду.
1. Як тільки помітили виникнення протікання, не важливо в яких умовах (чи працює машина або вона вимкнена), відключіть посудомийну машину від мережі і зробите все можливе, щоб витік ніяк не стикався з джерелами живлення. Так ви зможете мінімізувати можливу шкоду для електроживлення всього будинку.
3. Після огляду машини варто звернути увагу на панель управління, за наявності дисплея на вашому агрегаті можна виявити код помилки, так машина сама повідомляє причину поломки. Сучасні посудомийні машини оснащені діагностичною системою, яка дозволяє виявити поломку та повідомити відео коду. Щоб розшифрувати код, можна звернутися до трьох джерел: інструкція техніки, інтернет, майстер. Досвідченим майстрам достатньо повідомити код помилки, вони відразу зрозумію, як і де потрібно лагодити.

Витік води посудомийної машини
Яка причина протікання?
-
Неправильне встановлення посудомийної машини, а саме не закріплені або напевно зведені шляхи надходження та зливу води. У такому випадку при першому ж запуску пода линеться з місця стику шланга машинки і водопроводу.
- У разі поломки самих з'єднань водних комунікацій. Якщо тріщина в шлангу або зламаний кран подачі води, вода буде капати або литися з цих місць.
- У випадку, якщо порушена герметичність дверей (пошкоджена пломба або захисний шар ізоляції, також може бути поломка у самих дверях) вода проступатиме через ці щілини прямо під час роботи.
- Під час раптового відкриття дверей під час роботи може злитися конденсована вода на дверцятах. Щоб уникнути цього не порушуйте герметичність до закінчення режиму, не всі посудомийні машини оснащені захисною системою від подібних ситуацій.

- Вода з дверцят може текти з дверцят навіть після завершення роботи, якщо в машині несправний датчик температури. У такому випадку машина може тривалий час після роботи підтримувати всередині температуру режиму. Ця поломка може не тільки створювати протікання води, але й витрачати електрику.
- Калюжа води під машинкою може сигналізувати про протікання в баку або поломку піддону.
- У спробі заощадити на засобі для чищення можна купити зовсім невідповідний мийний засіб, з яким просто не впорається агрегат, що також викличе протікання. Тому ретельно стежте за тим, який засіб ви вибираєте та який рекомендують виробники та досвідчені майстри.