Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Посудомийна машина при включенні не набирає воду

 

Сучасні господині все частіше вибирають побутові прилади для полегшення домашньої роботи. Миття посуду є невід'ємною частиною повсякденного життя. Наявність посудомийної машини на кухні значно спрощує працю будь-якої господині. Але, як і з будь-якою іншою технікою, при її експлуатації можуть виникнути різного роду поломки. Якщо посудомийка перестала функціонувати, причинами можуть бути як незначні проблеми, так і серйозні неполадки. Найпоширеніша проблема, що виникла під час роботи машини, це якщо раптом перестає надходити вода.

Причини поломки посудомийної машини

Посудомоечная машина не набирает воду
Несправності, що виникли в роботі агрегату, можуть бути найрізноманітніші. Якщо машина при включенні не набирає води:

  • перевірити підключення води до машини. Трапляються випадки, що з технічних причин відключили воду, а людина ще про це не знає. Потрібно ввімкнути кран і переконатися, що вода є.
  • проточні фільтри забилися і заважають надходити воді.
  • механізм дверцят вийшов з ладу або вони не щільно зачинені.
  • блок керування вийшов з ладу.
  • може перекрутитися заливний шланг, ніж перекриє доступ води.

Що потрібно робити у разі виникнення несправності?

Якщо візуальний огляд не приніс успіхів, не слід братися за ремонт самостійно. Найкращим вибором буде звернутися до служби з ремонту побутової техніки. Не завжди можна усунути поломки власними силами, а іноді навіть нашкодити, і машина повністю вийде з ладу. Фахівці сервісного центру проведуть діагностику техніки за короткий термін. Майстер приїде додому в будь-який зручний час і після огляду приступить до ремонтних робіт.

Мета звернення до служби з ремонту побутової техніки

Фахівці служби з ремонту побутової техніки пройшли спеціальне навчання і володіють навичками, які допоможуть усунути неполадки в машині в найкоротші терміни. Після ремонту майстер випише гарантійний талон на деякий час. Якщо протягом терміну гарантії посудомийка знову зламається, працівники служби проведуть ремонт безкоштовно.

Поломка посудомийної машини не найприємніша ситуація, особливо коли члени сім'ї вже звикли користуватися нею для миття посуду. Тому при експлуатації даної побутової техніки треба стежити за роботою та зовнішнім виглядом усіх важливих елементів, що становлять конструкцію агрегату, тоді кухонна помічниця прослужить довго та якісно.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві