Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт посудомийних машин Ардо в Києві

Якщо постало питання про те, які поломки посудомийних машинок Ардо можна зустріти найчастіше – фахівці служби з ремонту Fix-Man виділяють кілька основних, з якими стикається кожна господиня та господар . Але не варто намагатися лагодити їх власними силами, і, як кажуть фахівці, у цьому випадку всю відповідальність за подальшу якість роботи виберете на себе. Тому важливо за перших ознак поломки - викликати майстра додому.

Перевага роботи з нашою службою

Майстри з ремонту техніки нашої служби виділяють ряд основних моментів, які можна поставити в актив вибору саме нашого сервісу.

 • перше це оперативність - майстри в найкоротші терміни виїжджають додому до заказника, і немає потреби чекати кілька днів, поки звільнитися фахівець у тій чи іншій конторі;
 • всі діагностичні та ремонтні роботи проводять майстри кваліфіковано, оскільки знають всю технологію роботи та ремонту, пристрої техніки;
 • у процесі діагностики та ремонту застосовують тільки професійне ремонтне обладнання, нові та оригінальні запасні частини, передбачені самим виробником техніки;
 • всі роботи проводять надійно, і відповідно результат не пускають на самоплив - на них видають гарантію на той чи інший термін, залежно від складності поломки;
 • на всі роботи прописані мінімальні розцінки – не варто турбуватися про те, що вам доведеться платити практично за вартістю нового обладнання.
Тому так важливо не запускати проблему, а своєчасно викликати майстра. В іншому випадку це може призвести до більш дорогого ремонту та необхідності навіть купувати нову техніку.
Ремонт посудомоечных машин Ардо Киев

Коди помилок посудомийних Ардо

Для повного розуміння обсягу поломки та виду несправності в посудомийній машинці – важливо знати розшифровку кодів, які вибивають на панелі.

 • E1 – затока води. При виникненні на дисплеї цього коду помилок рекомендовано перевірити безпосередньо фільтри на предмет засмічення. Якщо ж спрацював у системі Аква – стоп, то треба перевірити воду в самому піддоні, перевірити роботу зливного насоса та датчиків у системі Аква –стоп. Також не завадить перевірити при цьому коді і котушки клапана затоки води на предмет цілісності, і роботу самого клапана.
 • E2 В даному випадку йде нагрівання води, але сам ТЕН відключений, поки не закінчиться максимально допустимий час роботи. Важливо перевірити працездатність термостата та термодатчика NTC щодо їх обриву або замикання.
 • E3 Проводиться перевірка зміни рівня температур в одній із фаз у тестовому режимі, в той момент, коли має відбуватися нагрівання. Проводить майстер перевірку опору у роботі мікроперемикача потоку – останній має бути замкнутий. Як варіант не спрацьовує аварійний термостат.
 • Е5 Злив води. Якщо в процесі запуску або роботи пресостат видав на дисплеї "Повний бак" при зливі води - затока її пропускається, машина зазвичай виконує за програмою наступний крок. Під час першого води зливу на будь-який із вибраних програм. Є два варіанти опису цієї помилки. У першому випадку помилка не блокуватиме процес мити посуду, і в такому випадку варто перевірити в машинці саму помпу. Якщо програму миття блоковано помилкою – проблема буде критися не так у зливній помпі та її поломці, як у виході з ладу датчика рівня води.
Ремонт посудомоечных машин Ардо
 • Е6 Миття, миття-нагрів. Важливо перевірити, чи є в машинці неперевернутий посуд, у якому збирається вода. Також важливо перевірити – заблокований чи ні гриль.
 • Е7 Треба перевірити, чи вимкнений потік води, наскільки він працює правильно.

 

І для того, щоб ваша помічниця на кухні, посудомийна машинка Ардо працювала злагоджено і довго - замовляти ремонт варто у професійного майстра. При подачі в нашу службу заявки на ремонт обов'язково вкажіть марку машинки, її модель. Цю інформацію можна отримати з технічного паспорта або подивитися на задній стінці машинки.

Виклик майстра

Також оптимально і озвучити інформацію про поломку - як вона проявляється, і це дозволить майстру оцінити ситуацію, зрозуміти, які деталі і запчастини варто взяти з собою. Після цього менеджер погодить із замовником час візиту майстра, коли йому зручно прийняти фахівця, в який день та час. Вже на місці майстер оцінить ситуацію і проведе діагностику машинки і вирішить – чи можна усунути поломку на місці або варто везти обладнання в майстерню.

І важливо розуміти, що ремонт посудомийної машинки Ардо - справа копітка і складна, що вимагає уваги, знань і проводити його самотужки не варто. Тільки так можна говорити, що вона прослужить вам не один рік, надійною роботою, а головне чистим посудом радуватиме всіх домашніх. А все тому, що за справу беруться майстри зі знанням справи та всією відповідальністю, даючи на виконані роботи гарантійний термін. Дзвоніть нам!

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві