Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Не вмикається посудомийна машина

Не вмикається посудомийна машина. Не варто засмучуватися, а слід звернутися до компетентного майстра. А поки що можна спробувати розібратися, яка в цьому причина.

Кілька причин несправності машини

Техніка підготовлена ​​до роботи, ви натискаєте "старт", а вона відмовляється включатися. Що сталося? Причини різними можуть бути і до абсурду простими: немає підключення до мережі, розетка, що вийшла з ладу або ж передавлений шнур, що відходить від посудомийки. Всі ці причини не включення техніки можна виправити, слід лише виявити уважність. Але трапляються поломки серйозніші і в цьому випадку бажано звернутися до сервісної служби, а поки що діагностику можна провести самотужки.
не включается посудомойка

Причини, з яких немає запуску машини:

 1. Перебито шнур, що йде до мережі.
 2. Затвор на дверцятах не працює.
 3. Кнопка "старт" вийшла з ладу.
 4. Перегорів запобіжник.
 5. Вода не набирається в камеру.
 6. Блок з програмним управлінням вийшов з ладу.
 7. Перегорів двигун або реле.
 8. Засмічений насос.
 9. Перекрутка шланга для подачі води.
Якщо уважно розглянути ознаки поломок, то можливо вдасться визначити, чому не відбувається запуск агрегату.

Якщо посудомийка взагалі не включається:

 1. Передавлений шнур.
 2. Перегорів запобіжник.
 3. Вийшов з ладу затвор на дверцятах.
 4. Кнопка не працює.
 5. Не працює програмне керування.
 6. Перегорів двигун або реле.


Розглянемо причини.
Шнур перевіряється мультиметром. Виявивши частину, що перегоріла, не потрібно економити, вставляючи шматок нового дроту. Потрібно замінити старий шнур на новий.

Для того, щоб перевірити запобіжники, доведеться розібрати машинку. Вони знаходяться під піддоном, в насосі для циркуляції води. Перевірити опір, скориставшись мультиметром. Якщо ви виявили несправність запобіжника, необхідно придбати ідентичний йому і змінити.

Якщо затвор на дверцятах вийшов з ладу, без запрошення майстра не обійтися. Він точно підбере необхідну деталь для дверцят вашого агрегату.

Звернути увагу, в якому стані знаходиться кнопка. Якщо кнопка западає або бовтається, потрібно замінити її. У такому разі треба викликати майстра або поміняти самостійно.

Не працює блок керування. Це неприємна та дорога поломка. Потрібно повністю змінити блок. Тут самотужки ви не впораєтеся, звертайтесь до сервісного центру.

Перегорів мотор або реле, потрібно розібрати машину, а запчастини перевірити мультиметром. Прикро буде, якщо вони згоріли. Ці деталі дорогі.

Мотор працює, а техніка не вмикається:

 1. Засмічення насоса.
 2. Засмічення двигуна.
 3. Передавлений шланг для подачі води.
Перш за все, звернути увагу на шланг, можливо, він перекручений. Якщо ні, приступити до огляду двигуна та насоса, очистити від бруду. Потім зібрати машинку та спробувати увімкнути. Не увімкнено, зверніться до сервісного центру.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві