Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт посудомийних машин Whirlpool

Кожен із нас не раз переконувався у правоті висловлювання – «ні що не вічне…». Сумно стає, коли з ладу виходить якась звична, а часом незамінна річ, побутова техніка – пральна чи посудомийна машина, пилосос, праска тощо.

 

Сьогодні зупинимося на відомій марці посудомийних машин – whirlpool. Італійську побутову техніку завжди відрізняла надійність і довговічність, але її може торкнутися проблема старіння і зносу. Ось тоді Вам на допомогу і прийде наш сервісний центр. Ми давно та успішно здійснюємо ремонт посудомийних машин whirlpool, даруючи їм друге життя та віддаляючи актуальність покупки нової кухонної помічниці.

 

Не завжди причиною несправності посудомийної машини стає виробничий шлюб. Часто причиною виходу з ладу стає порушення правил експлуатації: постійне навантаження прискорює передчасне зношування всіх механізмів; невчасне очищення фільтрів та корпусу машини від бруду та харчових залишків, жорстка водопровідна вода виводять з ладу помпу.

До найбільш поширених проблем, що викликають поломки, можна віднести:

 

  • Поломка ТЕНу (це – трубчастий електронагрівач);
  • Жорстка вода здатна вивести з ладу помпу, що відповідає за циркуляцію води. Засмічені фільтри блокують її накачування;
  • Перебої в подачі електрики викликають проблеми в автоматиці та програмному забезпеченні роботи посудомийної машини.

 

Ремонт посудомийки Whirlpool (Вірпул) – складне технічне завдання, самостійне вирішення якого є малоймовірним. Це пов'язано з особливостями сучасних моделей посудомийних машин, буквально нафаршированих великою кількістю датчиків та іншої електроніки. Тут у пріоритеті кваліфікація спеціаліста, його досвід роботи, знання конкретних моделей посудомийних машин, нюансів їхнього програмного забезпечення. Не витрачайте час і гроші, а зверніться до нашої служби з ремонту.

Image

Ми забезпечимо Вам швидкий та якісний ремонт посудомийної машини Вірпул будь-якої складності. Ми маємо власний склад запчастин. У разі відсутності однієї з них, ми зможемо замовити її для Вас і зробити заміну відразу ж після її отримання.

Дзвінок або заявка не означають згоду на ремонт. Замовлення оформляється та запускається в роботу лише після погодження переліку робіт та їх вартості, і, звичайно, з вашого усного підтвердження.

 

Наші фахівці оперативно виїжджають на виклики протягом години після звернення  і за кілька годин ремонту усувають усі несправності: роблять заміну блоків, що вийшли з ладу, дрібних деталей.

 

На всі види послуг та запчастини нами надається гарантія терміном на один рік з моменту проведення ремонту. Наші фахівці поінформують Вас про способи продовження термінів служби Вашої машини.

ремонт посудомойки вирпул

Ми укладаємо договори на комплексне обслуговування та ремонт ваших посудомийних машин. Розрахунки з клієнтами ми проводимо як у готівковому, так і безготівковому форматі.

 

Для оформлення заявки на ремонт або отримання різноманітних консультацій щодо роботи посудомийної машини Вірпул достатньо зателефонувати нам або відправити запит на наш сайт. Там же можна ознайомитись із нашим прайс-листом.

 

Ми впевнені: після нашого ремонту – Ваша посудомийна машина ще довгі роки радуватиме Вас і надійно служитиме!

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві