Для виклику майстра:

Дзвоніть - 098-055-60-28 або

Онлайн заявка
Вкажіть вид техніки!

Вкажіть адресу та опишіть поломку!

Вкажіть номер телефону!

1

Ремонт посудомийних машин BEKO

У сучасному світі люди звикли жити в комфорті і повністю автоматизувати весь дрібний домашній клопіт. Не обійшло стороною і миття посуду. Дуже багато видів посудомийних машин з різними дизайнами та різною ціною.

 

Ремонт посудомийних машин BEKO в Києві

Для полегшення клопоту як у звичайних будинках, так і на підприємствах у Києві є посудомийні машини. Але через частого їх використання та надмірної завантаженості з'являється потреба в їх ремонті. Згодом навіть зносостійкі посудомийні машини почнуть ламатися. Тому Ремонт посудомийних машин BEKO у Києві стає дуже потрібним.

 

Не завжди при навіть невеликій поломці варто бігти за новою машиною, нікуди не потрібно поспішати і насамперед звернутися до майстра з ремонту. Він скаже вам, наскільки серйозна несправність і чи можна її виправити.

Ремонт посудомоечных машин BEKO

Завдяки багаторічному досвіду та великій кількості усунених поломок інженери вже «набили руку» і навряд чи вони не зможуть вам допомогти виправити посудомийну машину. Ваша машина буде відремонтована професіоналами своєї справи і це буде зроблено у найкоротший термін.

 

Часті причини виходу з ладу обладнання та як їх не допустити

Найчастіші причини поломок, після яких потрібен ремонт і як їх уникнути:

Машина не зливає воду. Відбувається це через те, що злив даної побутової техніки має властивість швидко засмічуватися і стати непридатним. Для уникнення цієї проблеми за відсутності спеціальних фільтрів потрібно ретельно прибирати залишки їжі з посуду.

Ремонт посудомоечных машин BEKO в Киеве

Наступна популярна причина пошкодження кухонного обладнання - недостатній тиск води. Найпоширенішою причиною цієї поломки це неправильне встановлення самої посудомийної машини. Саме тому найкраще монтаж довірити майстру.

Не надходить вода. Не менш поширена перешкода для роботи цієї техніки. Настає ця проблема з вини клапана, який у свою чергу так само може зламатися або засмічитися.

Машина сильно шумить у процесі роботи. На перший погляд невинна проблема, але вона може свідчити про серйозні труднощі. Причиною цього може бути те, що в насос потрапили сторонні частинки, такі як іржа або уламки скла. У свою чергу це також може означати і про поломку двигуна або підшипників.

Протікання води. Її може викликати проблеми з герметизацією дверцят. При появі підтікань під посудомийною машиною повідомляє про те, що з ладу могли вийти клапан, шланг або насос.

 

Ремонт посудомийних машин BEKO найкраще довірити професіоналу і людині, яка знає свою справу. Тому що без належних знань відремонтувати її не вдасться.

 

Посудомийні машини BEKO, як і більшість сучасної техніки, оснащені системою самодіагностики. При будь-якій несправності код помилки відображається на дисплеї. Кожен код має своє значення. Знаючи. що означає цей код можна в найкоротші терміни визначити причину поломки апарата. Також система діагностики даної марки побутової техніки дає можливість визначити неполадку вчасно, тим самим продовжити термін служби посудомийної машини.

 

Для збереження електронної частини машини, рекомендується встановлювати автомати ПЗВ, що захистять вашу техніку від стрибків напруги.

Викликати майстра

Залишаєте заявку на виклик спеціаліста за телефоном 098-055-60-28. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, в якому перебуваєте та час приїзду майстра.

дзвінок майстра з посудомийок

викликати майстра з посудомийних машин

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт посудомийних машин відбувається вдома у клієнта з метою менших витрат на її перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

Майстер розпочинає діагностику посудомийної машини, потім погоджує з Вами весь необхідний перелік робіт з усунення проблем.

ремонт посудомийної машини

Режим роботи


пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон


098-055-60-28

©Fix-Man: Ремонт посудомийних машин в Києві